Onko rakennusprojektisi erityisen haastava? Tarjoamamme LVI-konsultointi tarjoaa varmasti avun vaativimpaankin ongelmaan.

LVI-Rauman suunnittelutehtävissä työskentelee joukko taitavia tekijöitä.
Ota yhteyttä ja kysy lisää!
 

Lasse Heininen                0400 270274 
Tekninen johtaja
lasse.heininen@plannerioy.fi 

Mikko Pekonen                044 321 1130
Suunnittelija
mikko.pekonen@lvi-rauma.fi

Seppo Ahlbom                 0400 595907
Suunnittelija
seppo.ahlbom@lvi-rauma.fi 

Riitta Junnila                   050 352 4462
Tekninen piirtäjä
riitta.junnila@lvi-rauma.fi


Jari Niemi                        044 797 9366
Suunnittelija
jari.niemi@raumaplan.fi

Tomi Nordling                  050 348 7706
Suunnittelija
tomi.nordling@raumaplan.fi

Tomi Vuorinen                 045 787 63810
Suunnittelija
tomi.vuorinen@plannerioy.fi

Sampo Manni                   0400 514 194
Suunnittelija
sampo.manni@raumaplan.fi

Kari Heino                        044 7979353
Suunnittelija
kari.heino@raumaplan.fi

Markku Elo                       040 567 7904
Suunnittelija
markku.elo@raumaplan.fi

Tero Mäkipää                    044 797 9362 
Suunnittelija
tero.makipaa@raumaplan.fi

Marko Niemi                      045 122 2888
Suunnittelija
marko.niemi@raumaplan.fi